منصور رضوانی جلال از آغاز برداشت گندم و جو در استان خیر داد؛
معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت: یکی از اهداف اصلی دشمن در جنگ شناختی، ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه است؛ گرفتن امید از جامعه بعضاً با تحریف‌ها‌ و دامن زدن به بی اعتمادی نسبت به مسئولان در کشور در حال پیاده‌سازی است.
میثم صابریون با بیان اینکه در سال جاری برابر برنامه جامع تدوین شده ۴ هدف کلی را دنبال میکنیم، گفت: حمایت‌ از آمران‌به‌معروف‌و گروه های احیاگر و مطالبه گر از اهداف کلیدی ستاد است.
اظهارات ضدایرانی چند بازیگر ایرانی در جشنواره کن این روزها با ضریب بالایی در رسانه‌های بیگانه بازتاب داشته است.
سامانه یکپارچه تخصیص خودرو راه‌اندازی شد
مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان نهاوند در سالن شهدای فرمانداری با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار و مدیران نهاوند برگزار شد.
چندی پیش برخی ضابطان قانون در شهرستان ملایر از جمله گشت های یکی از حوزه های مقاومت این شهرستان بر اساس گزارش های مردمی، موفق به کشف و ضبط مواد مخدر و دستگیری عوامل فروش می شود که در کمال تعجب سیستم قضایی شهرستان به دلایل عجیبی مانند تاخیر در تکمیل صورت جلسه ها و روال اداری اقدام به صدور حکم علیه ضابطین قانون و گشتهای امنیتی می کند نه فروشندگان مواد مخدر!
نتیجه در پیش گرفتن سیاست های نادرست جمعیتی توسط دولتمردان طی سال‌های گذشته، به خصوص اجرای سیاست کنترل و تنظیم خانواده از سال ۶۷ به بعد دستاوردش چیزی جز کاهش محسوس نرخ رشد جمعیت کشور در سال‌های اخیر و رسیدن آن به نرخ ۱/۷ درصد نیست.
این اولین بار نیست که برخی سعی می کنند با موج سازی علیه قصاص و اعدام، جامعه را ملتهب کنند؛ شاید برخی فهمیده اند که روش های مستقیم مخالفت با قصاص مانند کاری که جبهه ملی در سال 60 انجام داد، راهگشا نیست، بلکه باید احساسات جامعه را برانگیخت؛ حتی در دفاع از سارقان مسلح!
فرمانده نیروی زمینی سپاه با رد ادعای یک مقام ترکیه ای مبنی بر حضور عناصر «پ ک ک» در خاک جمهوری اسلامی ایران، گفت: سپاه با اقتدار، عزت و اشراف دقیق و همه جانبه، امنیت و تسلط لازم را در مرزها ایجاد کرده است.
براساس بررسی‌های مرکز پژوهش های مجلس، ضریب جینی و نسبت ده درصد ثروتمندترین به ده درصد فقیرترین جمعیت از سال 1392 تاکنون روندی صعودی داشته که نشان‌دهنده افزایش قابل توجه نابرابری و شکاف اجتماعی در این دوره زمانی است.
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به آمار چشمگیر ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مربوط به کرونا در استان تهران، بر لزوم مستندسازی حماسه آفرینی حوزه بهداشت و درمان در بحران کرونا تاکید کرد.
ارتش یمن اعلام کرد که در دومین هفته از آتش‌بس ادعایی ائتلاف سعودی، نیروهای متجاوز این ائتلاف با ده‌ها کشته مجبور به فرار از جبهه‌های نبرد شدند.

صفحه‌ها