نمایش 1 - 10 از 17
رئیس شورای اسلامی شهر قهاوند بیان کرد: به علت عدم همکاری مدیرعامل شرکت تعاون روستایی ترکان قهاوند توزیع قند و شکر یارانه ای (تنظیم بازار ) در منطقه صورت نمی پذیرد.
فرمانده سپاه قهاوند بیان کرد: سومین محموله از کمک های مردم منطقه قهاوند به ارزش 200 میلیون به مناطق سیل زده ارسال شد .
معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری همدان با بيان اینکه 900 هزار هکتار از وسعت استان جزو نقاط بحرانی است که نیاز به مطالعه در حوزه آبخیزداری دارد گفت: امیدواریم امسال 200 میلیارد تومان برای تکمیل حوزه‌های آبخیزداری اختصاص یابد.
تصمیم سریع و حرفهای تند زنوزی
سه گل دریافتی مقابل سپیدرود در هفته حساس و سرنوشت ساز بیست و پنجم باعث شد تا محسن فروزان فعلا از تراکتورسازی کنار گذاشته شود.
برنامه های هفته بسیج دانش آموزی شهرستان قهاوند اعلام شد.
فرمانده سپاه مرکزقهاوند گفت:باتوجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در امر اقتصاد مقاومتی، سپاه و بسیج وارد میدان شده و این آمادگی را از خود به نمایش گذاشته که نقش فعال و تاثیرگذاری را در این زمینه ایفا نماید.
کارشناس مسائل سیاسی اظهار داشت:به دنبال کشتار17 شهریور اراده و عزم رژیم در رویارویی با ملت ‏سخت ‏به تردید و تزلزل افتاد. چرا که شیوه‏های مرسوم اعم از سرکوب و سازش در عمل شکست‏خورده بود.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر قهاوند افزود: تبعیت محض از روحانیت زمان از مهم ترین عوامل موفقیت رئیسعلی دلواری بوده و این ویژگی ارزش و اهمیت بسیار زیادی دارد.
امام جمعه شهر قهاوند:
امام جمعه شهر قهاوند گفت: محسن حججی امروزنوع نگاه به شهدا را تغییر داده است آن جا که توصیه می کندافرادیک شهید را برای خود انتخاب و با او زندگی نمایند به واسطه شهیدوصل به اهل بیت شوندتاره صدساله رایک شبه ببرند.
این کارشناس مسائل سیاسی بیان داشت:یکی از مهم‌ترین مسائلی که خانواده‌های شهدای حرم وجود دارد، روحیه بسیار خوب آن‌هاست که از ایمان و اعتقادات قلبی آن‌ها نشأت می‌گیرد.

صفحه‌ها