آیین افتتاحیه اولین رویداد جام رسانه‌ای امید در کشور به همت بسیج رسانه
شهدات دانش آموزان در ۱۳ آبان ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان ۵۸ آغازی بر اخراج تحقیرآمیز آمریکای جنایتکار از کشور ایران اسلامی بود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: یک‌میلیون و ۳۹۳ هزار و ۲۸۴ نفر در همدان شامل ۴۸۷ هزار و ۹۳ خانوار مشمول استفاده از طرح کالابرگ الکترونیکی هستند.
طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش، رضا زارعی به عنوان سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان همدان منصوب شد.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: از دولت توقع داریم وضعیت صندوق ذخیره فرهنگیان را ساماندهی کند.
خبر خوش فرماندار برای همدانی‌ها:
فرماندار همدان با بیان اینکه به زودی کلنگ ساخت نهضت ملی مسکن در همدان بر زمین می‌خورد گفت: با تحویل سریع‌تر واحد به مردم می‌توانیم آرامش‌خاطر را در بازار مسکن به وجود آوریم.
شهید مطهری به معنای واقعی کلمه یک معلم بود.
رهبر انقلاب اسلامی: به همه و به خصوص به معلمین توصیه میکنم دست‌ نوشته‌ها و سخنرانی‌های شهید مطهری را بخوانند و ببینند
دادستان همدان با بیان اینکه خلاقیت اندیشه و پرداختن به مسایل روز و مبتلابه مردم در اندیشه شهید مطهری متبلور است، گفت: فعالان عرصه فضای مجازی و رسانه با شیوه های نوین در تولید محتواهایی فاخر، متنوع و جذاب؛ تفکر اندیشمندانه شهید مطهری را برای پاسخگویی به بسیاری از شبهات و هویت شناسی نسل جوان در بستر اینترنت اشاعه دهند.
آدرس‌های غلطی که در خصوص کاهش آمار فرزندآوری ارائه می‌شوند؛
پژوهشگر حوزه جمعیت اظهار کرد: تغییرات سبک زندگی به منزله تغییرات فرهنگی، بر سرعت و شتاب تحولات باروری تأثیری بسزا داشته‌اند.
شناسایی و دستگیر شدند
دادستان همدان از دستگیری عوامل درگیری در شاهزاده حسین(ع) به اتهام اخلال در نظم، درگیری و ضرب و شتم خادمان امامزاده خبر داد.
دستگیری سارقینی که از مسافران خود سرقت می‌کردند
باند سارقین غیر بومی در همدان که با یک دستگاه پژو پارس سفید در سال ۱۴۰۱اقدام به خفت گیری و سرقت طلا و جواهرات خانم ها می کردند بازداشت شدند
مدافعان حرم
خداوند از مومنان جان و مالشان را به بهای اینکه بهشت برای آنان باشد خریده است. به اینگونه که در راه خدا می‌جنگند، می‌کشند و کشته می‌شوند
فرماندار ویژه ملایر:
فرماندار ویژه ملایر گفت: عملیات اجرایی اَبَر پروژه تولید شیشه خودرو با سرمایه‌گذاری بالغ بر هشت هزار میلیارد تومان در روزهای آینده در ملایر آغاز می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
نماینده ولی فقیه در استان همدان، با اشاره به اینکه همه مشکلات موجود را نمی‌توان به تورم و گرانی ارز نسبت داد، اظهار کرد: گاهی اوقات برخی سرمایه‌گذارانی که به استان آمدند، شش ماه دوندگی کردند، اما متأسفانه در نهایت از استان رفتند و در استان‌های دیگر جذب و فعال شدند، موضوعی که ربطی به مسائل تحریمی ندارد و نیازمند عقلانیت و تصمیم صحیح است.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به نام گذاری امسال با عنوان مهار تورم، افزایش تولید گفت: این نام گذاری نشان از تیزبینی رهبر معظم انقلاب اسلامی دارد.

صفحه‌ها