با توجه به تغییرات معنادار سبک زندگی افراد جامعه پزشکان براین باورند سبک زندگی غلط شیب بروز سرطان را تند کرده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: با اغاز موج بازگشت زائران اربعین حسینی به کشور ۵۹۰ دستگاه اتوبوس در پایانه موقت همدان برای انتقال زائران مستقر شدند.
دادستان عمومی و انقلاب همدان گفت: خروج مرغ از این منطقه ممنوع است و در صورت مواجهه ماموران محموله را توقیف می کنند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در تبیین علل مذاکره نکردن با آمریکا فرمودند: جنگی به وقوع نمی ‌پیوندد و گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است.
ندانم‌کاری‌ها در ریختن نخاله‌ها اطراف رودخانه قوری‌چای و تلنبار شدن آنها در اطراف شهر جهانی، شهر کوچک اما جهانی لالجین را می‌آزارد که امیدواریم سال 98 سال خروج از اين وضعيت باشد.
مردم روستای «هیزج» همدان هر ساله در اردیبهشت‌ماه جشن «شكرگزاری آب» را کنار چشمه‌ای كه معروف است به «سَرِزه» برگزار می‌کنند، چشمه‌ای كه ميزان آبش چه در كم‌آبی و چه پرآبی يكسان است و كم و زياد نمی‌شود، به قول اهالی روستا هم نظركرده است و پرمعجزه.
علیرضا بیرانوند و درخشش در میدان جوانمردی
باید بعد مثبت حوادث طبیعی در ایران را شناسایی و قدر ورزشکاران جوانمرد بدانیم. از علی دایی تا سردار آزمون و علیرضا بیرانوند که هر سه برای کمک به مردم ایران به آب و آتش زدند.
اغلب وقتی در شرایط بحرانی مثل سیل، زلزله یا آتش سوزی قرار می‌گیریم، اضطراب و استرس بر ما غلبه یافته و نمی‌دانیم باید چه کار کنیم تا کمتر آسیب ببینیم یا اصلاً صدمه نبینیم؛ در این مطلب با اقدامات قبل از وقوع و حین وقوع سیل آشنا می‌شوید.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: ۱۵ دلال مرغ در همدان دستگیر شدند.
امام جمعه شهرستان ملایر در یادواره شهدای روستای احمدآباد تپه:
امام جمعه شهرستان ملایر شهدا گفت : امروز نسل جوان تشنه معرفت، کمال و انسانیت است و باید آنها را برای حضور در یادواره های شهدا تشویق کنیم.
به منظور گرامیداشت روز تکریم همسران و مادران شهدا
فرمانده مرکز مقاومت بسیج سپاه قهاوند به‌منظور گرامیداشت روز تکریم همسران و مادران شهدا با مادر شهید گرانقدر محمد مجیدی دیدار کرد .
یادواره 3 شهید گمنام و 190شهید منطقه قهاوند روز سه شنبه 16بهمن ماه پس از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد جامع شهر قهاوند برگزار گردید .
فرمانده سپاه قهاوند خبر داد:
فرمانده مرکز مقاومت بسیج قهاوند بیان داشت: این شهید گرانقدر از اهالی روستای گنبدچای منطقه قهاوند میباشد که عصر امروز پنج شنبه با حضور نماینده کمیته جستجوی مفقودین غرب کشور ، امام جمعه محترم قهاوند ، بخشدار و شهردار قهاوند به خانواده این عزیز اطلاع رسانی گردید.
قارچ‌های خوراکی موادي مغذی برای بدن هستند که باید نوع آن را از سمی شناخت؛ زيرا نوع سمي آن آن قدر خطرناك است كه قاتل جان آدمي مي‌شود، اتفاقي كه همين چند وقت پيش چندين تن از هموطنانمان را درگير كرد.
کارگروه اشتغال وسرمایه گذاری
قهاوند پایلوت خوشه صنعتی استخراج وفرآوری سنگهای قیمتی می شود.

صفحه‌ها