آیین افتتاحیه اولین رویداد جام رسانه‌ای امید در کشور به همت بسیج رسانه
شهدات دانش آموزان در ۱۳ آبان ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان ۵۸ آغازی بر اخراج تحقیرآمیز آمریکای جنایتکار از کشور ایران اسلامی بود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: یک‌میلیون و ۳۹۳ هزار و ۲۸۴ نفر در همدان شامل ۴۸۷ هزار و ۹۳ خانوار مشمول استفاده از طرح کالابرگ الکترونیکی هستند.
شهید مطهری به معنای واقعی کلمه یک معلم بود.
رهبر انقلاب اسلامی: به همه و به خصوص به معلمین توصیه میکنم دست‌ نوشته‌ها و سخنرانی‌های شهید مطهری را بخوانند و ببینند
آدرس‌های غلطی که در خصوص کاهش آمار فرزندآوری ارائه می‌شوند؛
پژوهشگر حوزه جمعیت اظهار کرد: تغییرات سبک زندگی به منزله تغییرات فرهنگی، بر سرعت و شتاب تحولات باروری تأثیری بسزا داشته‌اند.
مدافعان حرم
خداوند از مومنان جان و مالشان را به بهای اینکه بهشت برای آنان باشد خریده است. به اینگونه که در راه خدا می‌جنگند، می‌کشند و کشته می‌شوند
فرماندار ویژه ملایر:
فرماندار ویژه ملایر گفت: عملیات اجرایی اَبَر پروژه تولید شیشه خودرو با سرمایه‌گذاری بالغ بر هشت هزار میلیارد تومان در روزهای آینده در ملایر آغاز می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
نماینده ولی فقیه در استان همدان، با اشاره به اینکه همه مشکلات موجود را نمی‌توان به تورم و گرانی ارز نسبت داد، اظهار کرد: گاهی اوقات برخی سرمایه‌گذارانی که به استان آمدند، شش ماه دوندگی کردند، اما متأسفانه در نهایت از استان رفتند و در استان‌های دیگر جذب و فعال شدند، موضوعی که ربطی به مسائل تحریمی ندارد و نیازمند عقلانیت و تصمیم صحیح است.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به نام گذاری امسال با عنوان مهار تورم، افزایش تولید گفت: این نام گذاری نشان از تیزبینی رهبر معظم انقلاب اسلامی دارد.
چند مطالبه پیرامون بزرگداشت سیدجمال؛
روز ۱۸ اسفند ماه که از سال‌ها قبل با عنوان «سالروز بزرگداشت سیدجمال‌الدین اسدآبادی» در تقویم جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده، مسئولان اسدآباد هر ساله همایش نکوداشت مختصری را برگزار می‌کنند که این رویداد امسال نیز با دعوت و سخنرانی وزیر میراث فرهنگی انجام شد.
مدیرکل بیمه سلامت استان همدان خبر داد:
مدیرکل بیمه سلامت استان همدان گفت: پیش از این، پرداخت هزینه های درمانی بیماران خاص و صعب العلاج از تاریخ ۰۱‏/۰۷‏/۱۴۰۱ امکان پذیر بود اما با عنایت به اصلاح بند ۱ ماده ۹ اساسنامه صندوق بیماران خاص و صعب العلاج، خوشبختانه امکان پرداخت هزینه های درمانی بیماران مذکور از تاریخ ۰۱‏/۰۱‏/۱۴۰۱ میسر گردید.
معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان:
معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان گفت: به لطف خداوند و با جهش‌هایی که پس از انقلاب اسلامی ایجاد شده، امروز از مرحله امنیت غذایی عبور کرده و در حال ورود به شرایط اقتدار غذایی در جهان هستیم.
در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بهار مطرح شد:
فرماندار و رئیس شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان بهار اظهار کرد: اختتامیه جشنواره دفاع مقدس در شهرستان بهار فرصت خوبی برای انتقال فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت شهرستان بهار است.
امام امد
امروز ۱۲ بهمن یادآور آمدن مردی است که با آمدنش ظلم و زور طاغوت ریشه خشکانید تا نشان دهد ما برای زنده نگه‌داشتن انقلاب تلاش ‌کنیم.
باحضور سردار حسین سلامی صورت گرفت:
اختتامیه مرحله نهایی چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج، امروز چهارشنبه ۱۲ بهمن ماه همزمان با سالروز ورود امام خمینی رهبر کبیر انقلاب اسلامی به کشور برگزار شد.

صفحه‌ها