9. اسفند 1401 - 9:20   |   کد مطلب: 9579
سرپرست فرمانداری همدان عنوان کرد: در کنترل بازار به شدت ورود می‌کنیم و مماشاتی در این زمینه نداریم. تمام دستگاه های نظارتی باید پای کار باشند

به گزارش پایگاه خبری قهاوندخبر، با ورود به اسفند ماه و بیدار شدن زمین از خواب زمستانی مردم کشورمان به استقبال فرارسیدن سال نو و آیین باستانی نوروز می روند. در این روزها بازار خوراک و پوشاک داغ می شود. مردم با پس اندازی که داشته اند، اندک یا زیاد روانه بازار می شوند تا تا مایحتاج خود را تهیه نمایند.

امسال نیز چون سال های گذشته مردم برای خرید به بازار آمده اند، اما موج افزایش یکباره قیمت ها، چهره ها را نگران کرده است.

بر همین اساس مسلم مخفی، سرپرست فرمانداری همدان اظهار داشت: همه دستگاه‌ها تلاش خود را برای تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم و کنترل و نظارت بازار در ایام پایانی سال به کار گیرند، با متخلفان و اخلالگران بازار شب عید در همدان با جدیت برخورد می‌شود و با کسی تعارف نداریم.

مخفی با تأکید بر اینکه امسال در بحث بازار ورود محکمی خواهیم داشت، گفت: در کنترل بازار به شدت ورود می‌کنیم و مماشاتی در این زمینه نداریم.

وی رعایت قانون و انصاف را ملاک ارزیابی برشمرد و تصریح کرد: از تمام ظرفیت‌های قانونی برای برخورد با متخلفان در بازار استفاده می‌شود.

سرپرست فرمانداری همدان با تأکید بر اینکه ذخیره کالاهای اساسی در همدان مطلوب است، اضافه کرد: در زمینه تأمین و توزیع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم همدان مشکلی وجود ندارد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار